Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Mercedes Benz C class, benzine+gaz, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665513575
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Portbagazh
  • Postuar: 07/12/2016 13:58
  • Skadon: 47 ditë, 17 orë
IMG_0537
IMG_0536IMG_0531IMG_0530IMG_0535Mercedes Benz C class, benzine+gaz, viti 2000 - Foto 5IMG_0534

Përshkrimi

makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike letra te paguara

Nuk ka tag

946 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 3175848042ba7830

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total