Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,500 $

Mercedes-benz c class, benzine+gaz, automat, viti 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694007850
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator
  • Postuar: 30/07/2017 06:32
  • Skadon: 39 ditë, 19 orë
Mercedes-200-benzin-gaz-
Mercedes-200-benzin-gaz--1Mercedes-200-benzin-gaz--2Mercedes-200-benzin-gaz--4Mercedes-200-benzin-gaz--3Mercedes-200-benzin-gaz--5Mercedes-200-benzin-gaz--6

Përshkrimi

Mercedes-benz c class ne gjendje fantastike motorrike dhe estetiks me ekran cd,tv ,navi ,klima . Disjet origjinale te amg 18 me gomat e reja te sapo vendosura . Luku eshte i amg edhe sistem amerikan. 4 marmitat funksionale sportive. Te gjitha sherbimet e sapo bera vaj flitra koka paralele gomina. Impianti lavato i 2016 me sprucator ne kok te pistonit i sapo montuar me te gjitha parametrat edhe ne leje qarkullimi. Letra e paguara deri ne nentoren te 2018. Drita xeno edhe led.

Nuk ka tag

115 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 242597cff03e6a0d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total