Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

!!!U SHIT!!!

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0686317210
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 17/06/2017 12:33
  • Skadon: 25 ditë, 1 orë
20170616_183533
20170616_18351820170616_18350920170616_18345820170616_18345220170616_18344720170616_18354020170616_18360320170616_18355420170616_183632

Përshkrimi

Mercedes Benz c-class 200 cdi, viti 2003. makina eshte ne super gjendje, vaj filtra jane nderruar para 300km. Karta te prera deri nentor 2017. Makina eshte importuar nga gjermania dhe ne shqiperi ka kryer vetem 16.000 km. Ngjyra jeshile metalixato, disqe alumini te vecante 16′ goma gjendje te mire, ka navigator funksional me te gjitha librat perkates. Makina ka 280000 km origjinale dhe me liber sherbimi. Kamio manuale motori 200 nafte shum ekonomik. Makina esht mbajtur nga familjar dhe eshte perdorur shum pak. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 520.000 lek. Pak i diskutueshem!

Nuk ka tag

173 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6505944ffeb0546e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total