Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,900 €

Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE SPORTEDITION VITI 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0695302442
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 17/06/2017 07:45
  • Skadon: 28 ditë, 21 orë
blej makine perdorur
makina shitje shqiperiamakina benz perdorura

Përshkrimi

Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE SPORTEDITION VITI 2004
— MODEL AVANTGARDE SPORT EDITION
— KAMBIO MANUALE 6 MARSHA
— 200.000 KM ORGJINALE ME LIBER SHERBIMESH
— 3 CELSA
— KLIMA
— SALLON LEKURE SPORT
— RADIO / CD / TEL
— SENSORE PARKIMI ORGJINAL
— BAXHA XHAMI
— DISQE ALUMINI 17″ SPORT EDITION
— GOMAT 70% PIRELLI
— GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE

Nuk ka tag

138 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5785944baa885e59

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total