Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,100 €

Mercedes Benz C 200 nafte

  • Viti i prodhimit: para 1995
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Librazhd
  • Kontakt: 0694897000
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 16/01/2018 10:40
  • Skadon: 143 ditë, 3 orë
20180116_074806
20180116_07481420180116_074829

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shum te mir dhe shitet per arsye mosperdorimi.cmimi i diskutueshem.me letra te prera deri ne dhjetor te 2018.disqe alumini dhe goma treja.

Nuk ka tag

276 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8615a5dbfc95c5ce

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total