Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,300 €

Mercedes-benz C-200 Benzin-Gaz Avangard

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692526183
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 13/04/2018 10:06
  • Skadon: 137 ditë, 9 orë
25188248_1576535749050071_486543050_n
25188370_1576535622383417_2002943490_n25323294_1576535635716749_1948022948_n25181752_1576535555716757_1932626747_n25181817_1576535659050080_373314213_n25323430_1576535685716744_308701721_n25181986_1576535705716742_1487761964_n

Përshkrimi

Mercedes-Benz C-200 benzin-gaz Avangard viti 2002, full opsion. Automatike/tronik.
Navigator, sensor parkimi para mbrapa, tapiceri lekure, sedilje me komanda dhe ngrohje, drita xenon, impjant origjinal.Dokumenta te paguara per 1 vit.
Ne gjendje shum te mire.

Nuk ka tag

291 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1535a2e4ec3e899e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total