Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Mercedes Benz A170 Elegance, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682040206
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 22/09/2017 17:38
  • Skadon: 79 ditë, 20 orë
10
101102103

Përshkrimi

A Class 170 Benzine Viti 2006 (Gjendje Shume te mire) I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar Kamio Manuale 200 mij km origjinale Xhama elektrik Pasqyra elektrike Drita mjegulle Komando ne timon Cruise control Goma te reja Limitator Shepejtesie Sinjale te pasqyrat Kondicioner Klima Sedilje me ngrohje 2 Celsa Kompjuter bordi Drita mjegulle Abs Airbags , ESP CD player Disqe Alumini te fabrikes etj NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA JASHTE DHE BRENDA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE KONTAKT 0682040206.

Nuk ka tag

214 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 31459c510cd676f3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total