Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,550 €

Mercedes Benz A Class 180 CDI Automatike, viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355694010058
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh
  • Postuar: 25/10/2017 11:00
  • Skadon: 93 ditë, 2 orë
20171017_155148
20171017_15522220171007_12480520171007_12481820171006_11093120171006_11100020171017_154828

Përshkrimi

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania (me rruge), dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale. Dogana e paguar. Shume ekonomike dhe komode. Ka 220,000 kilometra – serviset jane te bera rregullisht deri vone tek Mercedes Benz Hamburg, te shenuara ne librin e sherbimeve. E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli.

Nuk ka tag

206 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 51859f050f15a307

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total