Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,500 €

MERCEDES B200 CDI 2008-Automat-

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697762666
  • Postuar: 12/01/2018 11:41
  • Skadon: 19 ditë, 3 orë
17824982-8537-446F-9992-BB3CDFDE230B
C4D91882-D1E5-4CAE-B787-FB0A3BE091956A80F1C4-E020-425D-8E12-680314BD6F54C1F8D519-EBBD-429B-8CFA-FF1561A6FCBDDE37FD50-6907-4959-A88A-EB3EBA34675A

Përshkrimi

B200 cdi 2008 e sapo ardhur Automat,naft,Dogane e paguar,174000 km origjinale, te gjitha sherbimet e kryera, makina esht perfekte ne pjesen motorrike dhe xhenerike, ME GARANCI-MUNDESI NDERRIMI- gati per cdo lloj prove nga ana juaj flm !! 0697762666

Nuk ka tag

225 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6625a5856f6d404d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total