Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,100 €

Mercedes A 200 benzin full opsion kamjo AUTOMATiKE 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 18/06/2017 09:19
  • Skadon: 24 ditë, 8 orë
autostrada tirane elbasan
makine e blere shqiperitimoni makines

Përshkrimi

Mercedes A 200 benzin full opsion kamjo AUTOMATiKE disqe alumini DVD navigator karikator6cd xenon sensore parkimi pra dhe mbas lekure bezh pasqyra me palosje sedile lekure bezh ngrohje sedilesh pilot automatik etjer me dogan te paguar viti 2006 114000.klm

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1185944f4192b8d5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total