Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Menaxher Shitjeje

  • Profesioni: Menaxher
  • Adresa: Rr,Kavajes,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 067 20 43 002
  • Postuar: 15/10/2017 08:45
  • Skadon: 55 ditë, 10 orë

Përshkrimi

Përshkrimi
Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:
– Të kenë mbaruar arsimin e lartë Marketing.
– Të njohin shumë mirë gjuhën angleze
– Të kenë experience ne pozicione te tille ose te ngjashme
me te.
– Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese dhe
negociuese.
– Të të drejtojnë punën në grup dhe të jenë kërkues.
– Të kenë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike
si edhe internetit.
– Të posedoj patent shofer.

Nuk ka tag

203 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97559e3017deaa6b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total