Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Menaxher restoranti

  • Paga: 90.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:23
  • Skadon: 29 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:
Menaxher Restoranti
Kandidati duhet te kete ekperience ne menaxhimin e restorantit, ne sherbimin e klienteles si te barit ashtu dhe te restorantit.
Detyrat dhe pergjegjesite e menaxherit përfshijnë
• Rekrutimin, trajnimin dhe mbikëqyrjen e stafit
• Planifikimin dhe menaxhimin e buxheteve
• Phartimin e menuve
• Ndjekjen e proceseve te licencimit, problematikave te higjienës dhe zbatimit terregullore te brendeshme
• Promovimin dhe marketimin e biznesit
• Ndjekjen e procesit te furnizimeve dhe magazinimeve te mallrave
• Zgjidhjen e problematikave
• Mbajtja e shënimeve statistikore dhe financiare

Kualifikime/ Kërkesa:

Kandidatet duhet te kene te pakten 3 vite ekepserience ne kete fushe
Duhet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesem.
Njohja e nje gjuhe te huaj perben avantazh.
Pagesa mujore duke filluar nga 90.000 leke te reja
Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : hr@agikons.com ose te aplikojne online ne www.agikons.com

Nuk ka tag

44 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77594bb6ae90f19

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total