Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Menaxher Pastrimi

  • Paga: 80.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:18
  • Skadon: 29 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:

Menaxher Pastrimi

Manaxheri i pastrimit eshte pergjegjes per te gjitha detyrat e pastrimit, perfshire nivelin e pastertise ne te gjitha zonat e resortit

Detyrat/ Pergjegjesite

• Bashkepunon me manaxherin e recepsionit per organizimin e pastrimit te dhomave/apt sipas fluksit ditore.
• Pergjegjes per kontroll te pastrimit te dhomave/apartamenteve dhe ambjenteve te perbashketa.
• Zhvillimi dhe implementimi i sistemit dhe procedurave te pastrimit.
• Programon pastrimin per recepsionin, paradhomen e pritjes se klienteve, sallen e konferencave, korridoret, hyrjet, ashensore.
• Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi

Kerkesat e punes dhe aftesite:

• Kater ose me shume vite experience ne departamentin e pastrimit. Preferohet ne hotel me 5 yje.
• Aftesi ne paketat MS Office .
• Aftesi te mira komunikimi dhe organizimi.
• Aftesi per te drejtuar nje skuader me 20+ anetare stafi nen presion kohore.
• Mbajtja e inventarit, parashikimi i nevojave dhe ruajtja e rezervave ne perputhje me nevojat e hotelit

Pagesa mujore duke filluar nga 80.000 leke te reja

Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : hr@agikons.com

Nuk ka tag

48 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 352594bb587595bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total