Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Menaxher Eventesh

  • Paga: 90.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:33
  • Skadon: 34 ditë, 2 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:

Menaxher Eventesh

Manaxheri i eventeve eshte pergjegjes per organizimin e eventeve nga ideja deri ne realizimin e saj.

Detyrat/ Pergjegjesite

• Ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve krijon dhe implementon paketa/sherbime komplimentare.
• Kerkon tregun per indetifikimin e raste per evente.
• Krijon propozime te detajuara eventesh: afatet kohore, objektet, furnizuesit, detyrimet ligjore, personelit dhe buxheti.
• Drejton kordinimin e eventeve te miratuar nga krijimi deri tek implementimi i eventit.
• Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi

Kerkesat e punes dhe aftesite:

• Pese ose me shume vite eksperience ne industrine e hotelerise. Prioritet kantidatet me experience ne planifikimin e eventeve ne hotel.
• Aftesi ne paketat Ms office.
• Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur)
• Aftesi te shkelqyera supervizimi dhe manaxhimi.
• Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

PAGESA MUJORE DERI NE 90.000 LEKE TE REJA

Per me shume informacion www.bougainvillebay.com ose te telefonojne ne numrin 0684052085
Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : hr@agikons.com

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 831594bb8eae1220

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total