Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

ME QERA 110m2, 350 Euro- KATI DYTE- FASADE XHAMI – KOMUNE PARISI

  • Adresa: Skender Luarasi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674749032
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim
  • Postuar: 08/12/2017 20:50
  • Skadon: 160 ditë, 16 orë
GTImageHandler (4)
GTImageHandler (3)GTImageHandler (2)GTImageHandler (1)GTImageHandler (5)

Përshkrimi

Jepet me qera ambient 110m2 per KLINIKE, ZYRE, PALESTER MAGAZINE, QENDER ESTETIKe

– Kat i dyte me shkalle te jashtme
– 110 m2
– me pllaka te reja
– tualet
– vetrata xhami te reja
– sistem elektrik i ri
– ndricim me spote
– e paster dhe e lyer sefundemi
– Zone e pajisur me parking
-Rruga Osman Myderizi – nje nga zonat me te kerkuara per zhvillim biznesi aktualisht ne Komune te Parisit

– Paradhenie: 1,5 muaj

Cmimi; 350 Euro/ Muaj
Telefon : 0674749032

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8455a1621b8a828e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total