Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,700 €

Mazda 3 – 1.6 Diesel – 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0672063833
  • Opsione të tjera: Sensor parkimi
  • Postuar: 17/01/2018 13:33
  • Skadon: 145 ditë
26938050_10208688326765647_955297039_o
26941696_10208688326365637_1020751843_o26972750_10208688326445639_862634415_o26981379_10208688326205633_1058058480_o26981772_10208688325725621_548977988_o26982307_10208688325325611_1067660659_o27048462_10208688325485615_1941446590_o27017400_10208688326165632_763168359_o26981379_10208688326205633_1058058480_o

Përshkrimi

Shitet Mazda 3
1.6 diesel, viti prodhimit 2006 ,180500 klm origjinale,mund ta kontrolloni tek koncesionari mazda ne Shqiperi.
Makina eshte shume ekonomike (4.1L extraurban / 5L/100klm e kombinuar / 6L ne qytet )
Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet e kryerera.
Shume e paster nga brenda dhe nga jasht .Shoqerohet me 4 goma te reja dimri te markes Bridgestone.

*Makina eshte blere ne koncesionarin e mazdes ne gjermani !
*Makina ka pasur vetem nje pronar te vetem.

Nuk ka tag

111 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3265a5f3de87785b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total