Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

MARANGOZ ME EKSPERIENCE, DHE NJE MONTUES MOBILJESH

  • Paga: me marveshje
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: ASTIR RRUGA LONI LIGUORI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697587707
  • Postuar: 27/10/2017 12:32
  • Skadon: 3 ditë, 18 orë
IMAG0129

Përshkrimi

KERKOHET URGJENT MARANGOZ ME EKSPERIENCE, DHE NJE MONTUES MOBILJESH ( ….VETEM ME EKSPERIENCE…)

Nuk ka tag

237 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 83059f30adb6a2be

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total