Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Manovrator

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694094948
  • Postuar: 16/08/2018 21:49

Përshkrimi

RAMETAL sh.p.k me seli ne Vrrine, Xhafzotaj, Autostrada DR-TR, km.5, dhe me aktivet kryesor perpunimin e skrapit te aluminit dhe transformimin e tij ne Lingote Alumini kerkon te punesoje:

MANOVRATOR

Detyrat/Pergjegjesite:

-Njohja dhe ndjekja e rregullave te sigurise ne pune;
-Miremban mjetet dhe raporton mbi problemet dhe defektet

Kerkesat:
-Te jete i pajisur me deshmi te Aftesise Profesionale;
-Te kete ekperience pune ne drejtimin e fadromes, eskavatorit, pirunit;
-Aftesi shume te mira komunikimi dhe pune ne grup.

Si te aplikoni:

Dergoni cv ose te dhenat tuaja

E-mail: enkeleda@rametal.al

Tel: 0694094948
http://www.rametal.al

Ose paraqituni ne adresat e meposhtme:

RAMETAL SHPK
VRRINE, XHAFZOTAJ,
DURRES, SHQIPERI

Nuk ka tag

212 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9285b7153fdeeb65

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total