Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 €

Makineri per Perpunim Mermeri

  • Adresa: Vlore Skele, Lagja Pavaresia
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: +355692311259
  • Postuar: 02/11/2017 18:28
DSC_0251
DSC_0252DSC_0258DSC_0259DSC_0253DSC_0261DSC_0261DSC_0254

Përshkrimi

Kam nje makineri mermeri dhe nje makineri zmucoje. Fuqia motorrike eshte 15kw per sharren dhe 6kw per makinerine e zmucos. Makinerite jane ne gjendje shum te mire. Cmimi eshte okazion.

Nuk ka tag

856 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 20359fb39159ef06

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total