Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Makineri per kthim tubosh Kurbadhoro

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: 0692072083
  • Postuar: 20/02/2018 10:43
  • Skadon: 156 ditë, 18 orë
20150827_104357
20150827_10434820150827_104340

Përshkrimi

Makineri per kethim tubosh dhe profile metalike, ka te gjithe rrulat per kethim nga fi 16 – 60 mm, gjendja teknike shume e mire!.
Tel:0692072083

Nuk ka tag

168 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2045a6ad765387a4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total