Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10 €

Makineri druri dhe alumini

  • Adresa: Memelisht,Pogradec
  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: 0696858563
  • Postuar: 02/09/2017 08:46
  • Skadon: 59 ditë, 1 orë
IMG_20170822_165741
IMG_20170822_164800IMG_20170822_170413IMG_20170822_170546IMG_20170822_173123IMG_20170822_173334IMG_20170822_180440IMG_20170822_180601IMG_20170822_182950IMG_20170822_183013

Përshkrimi

Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem,
Nr kontakti:0696858563

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 615599d489d8e4ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total