Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

16,400 €

Makine shtypi Offset Ryobi, 3304 H

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:51
  • Skadon për: 43 ditë, 21 orë
Ryobi_3304 H_1998_P003
Ryobi_3304 H_1998_P001Ryobi_3304 H_1998_P004Ryobi_3304 H_1998_P005

Përshkrim

Ryobi, 3304 H
Viti: 1998
Madhësia: 340 x 450 mm
Përshtypja: 21 Mio.
Stok: jo në prodhim
Çmimi: 16.400 €
Përshkrim:
Ryobi dampener
super dampening me eko 15 ftohje
Kontrolli i blicit i largët PCS(konsola)
larje,ndrim lastrash automotike

Na pyesni, ne jemi për tu përgjigjur, dhe për tu shërbyer.
në nr. Shqiptar dhe grek, në viber dhe në whatsApp.

TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Për ju që e dëshironi, këtë makineri, por nuk keni financa për ta bler, ne ju ndihmojm të financoheni; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” duke ju financuar deri ne 80 % te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 113 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1355937af865c858

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total