Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,900 €

Makine shtypi Offset Heidelberg Print Master

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:47
  • Skadon për: 43 ditë, 22 orë
Heidelberg_PM 46-2__P005
Heidelberg_PM 46-2__P004Heidelberg_PM 46-2__P001

Përshkrim

Heidelberg, PM 46-2

Heidelberg Print Master
Lloji: PM 46-2
Viti: 2002
Madhësia: 340 x 460 m
Tirazh: 17 Mio.
Vendndodhja: Stock
Çmimi:ofert
Përshkrim:
Plus version
DDS Dampening
Spërkatës me pluhur
Standartequipped
AutoPlate
Platepunch
Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Është shitur, me porosi mund tu gjem një tjetër

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 131 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 965937b46c3812a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total