Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

7,200 €

Makine shtypi Hejdelberg GTO 52 cmpakt uji.

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:48
  • Skadon për: 34 ditë, 21 orë
GTO52 tirana.

Përshkrim

Përshkrim
Heidelberg GTO 52
Referenz-Nr xxxx
Prodhuesi: Heidelberg
Lloji: GTO 52
Viti: 1990
Size: 360 x 520 mm
Impression: 38 Mio.
Vendndodhja: Tiran
Cmimi: e jepni ju
Incoterm: FCA
Compakt daepening
Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 104 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 445592bd5a2989d7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total