Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25 €

Makina me qera 0694403706

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694403706 & 0696271456
  • Postuar: 02/12/2016 15:33
  • Skadon: 10 ditë, 21 orë
SEATLeon-568_7

Përshkrimi

Makina Me Qera 0694403706 & 0696271456

Me cmimet me te lira ne tregun shqiptar

Sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi aty si dhe ne cdo qytet vlore fier tirane dhe ne te gjith shqiperine …..

MAKINA ME QERA NE TIRANE,DURRES,FIER,VLORE,SARAND,SI DHE NE TE GJITH SHQIPERIN MAKINA ME QERA DUKE NISUR NGA 15 EURO DITA PER 30 DITE DHE NESE JU NUK MUNDENI TE VINI NE ZYRAT TONA NE JU A SJELLIM MAKINEN KU NDODHENI JU…
www.makina-me-qera-al.com

Nuk ka tag

586 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 14658418031c7983

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total