Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Magazinier

  • Paga: 40.000
  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:16
  • Skadon: 27 ditë, 21 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:
Magazinier

Detyrat/Pergjegjesite

• Pergjegjesine e ketij pozicioni eshte menaxhimi dhe kryerja me sukses e çdo procesi qe lidhet me magazinimin e materialeve te ndryshme te kompanise.

Objektivi kryesor i magazinierit esthe te kontrolloje te gjitha materialet dhe produktet qe hyjne dhe dalin ne hapesiren qe ka nen pergjegjesi.

Te kontrolloje vazhdimisht gjendjen e materialeve, te beje inventarizimin e tyre si dhe te beje porosite e nevojshme tek menaxheri perkates.

Te kujdeset per mirembajtjen e magazines dhe administrimin e mallrave dhe materialeve.
• Te kujdeset per organizimin dhe ruajtjen me perpikmeri te dokumentacionit te meparshem si dhe atij aktual.

• Te kontrolloje sasin e por edhe cilesine e materialeve si dhe te beje krahasime cmimesh per periudha te ndryshme dhenga furniture te ndryshem

• Te pergatise raporte per MenaxherinFinanciar per punet e kryer dhe problemet qe ka.

Kualifikime/ Kërkesa:

• Kandidatet duhet te kene mbaruar shkollen e larte, preferohen ne FakultetinEkonomik
• Duhet te kene te pakten 5 vjet experience ne punen si magazinhier ose dhe ne profile te ngjashme.

Te zoteroj ne aftesi baze ne perdorimin e kompjuterit si paketa Microsoft Office,si dhe te perdore programet Programin financiar Alpha Business
• Te jete I komunikueshem dhe I afte te punoje ne grup

Pagesa mujore deri ne 40.000 leke te reja.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: hr@agikons.com

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 279594bb5173e737

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total