Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270 LEK

Magazine me qira, Kombinati Tekstileve Tirane

  • Adresa: Kombinat, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697228582
  • Specifikime: Me ashensor, Vend parkimi, Me afat të gjatë
  • Postuar: 08/06/2017 11:39
  • Skadon: 16 ditë

Përshkrimi

Ofrojme magazina me qera te vendosura ne ambjentet e Kombinatit te Tekstileve ne Tirane.

Ambjenti perbehet nga dy salla te ndara brenda te njejtit te ndara me nje ambjent te perbashket.
Sallat jepen me qera te ndara ose bashke. Secila salle ka nje siperfaqe 400 m2.
Ambjenti eshte i pajisur me ashensor pune.

Cmimi 1.5 EUR / m2 i diskutueshem

Me dokumenta te rregullta dhe ofrojme kontrate qeraje te rregullt.

Per me teper informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

65 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 30959391577a52ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total