Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

55,000 LEK

Magazine me qera Elbasan

  • Adresa: Elbasan
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 00355692994915
  • Specifikime: Në periferi
  • Postuar: 21/06/2017 21:11
  • Skadon: 33 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Magazina eshte ne gjendje sh te mire dhe me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. Eshte sh e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Nuk ka tag

49 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 298594a8f4f4d692

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total