Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

248,000 €

Magazinë për shitje!

  • Çmimi/m²: 800
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga “Dom Nikoll Marku”, afër shkollës Bajram Curri.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 42 ditë, 18 orë
IMG_6063
IMG_6068IMG_6069IMG_6059IMG_6075

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e parë, dhe ka një sipërfaqe prej 310m2. Aktualisht është në funksion si fabrikë këpucësh, e marrë me qera nga një kompani italiane me një kontratë 5 vjecare, ku kanë kaluar 4 vjet dhe me të drejtë rinovimi të kontratës. Ambienti ndodhet pranë disa magazinave të tjera të cilat të gjitha janë në funksion.
Ambienti është i pajisur me dokumentacion të rregullt pronësie.
Cmimi 800 Euro për m2, total 248.000 Euro.
Çmimi është i diskutueshëm.

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6805989877b631f7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total