Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 LEK

Magazine me Qera

  • Adresa: Autostarda Lushnje - FIER , Prane fshatit Gorre
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: +355682168725
  • Postuar: 27/03/2018 13:48
Auto-Skicë

Përshkrimi

Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertese 360 m2 dhe siperfaqe trualli 720 m2,magazina eshte e rikonstruktuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Pozicionohet ne ane te Autostrades me hyrje – dalje.
Adresa : Autostrada Lushnje – Fier , prane fshatit Gorre

Nuk ka tag

406 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9975a1d1cc280eca

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total