Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,300 €

Magazine me qera ne aksin Shkozet-Durres

  • Adresa: Aksi Shkozet-Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: Vend parkimi
  • Postuar në: 08/09/2017 12:41
  • Skadon për: 44 ditë, 23 orë
1
34567

Përshkrim

Jepet me qera ambjent magazine ne aksin Shkozet-Durres, mbikalimi i ri. Magazina ka siperfaqje te brenshme 400 m2 dhe siperfaqje te jashtme 500 m2 me dalje ne rruge kryesore. Eshte me konstruksion metalik 9 m lartesi. Gjate gjithe dites ka ndricim natyral. Ambjenti ne te cilen ndodhet eshte mjaft i favorshem per cdo lloj biznesi apo tregetie pasi pamja e saj eshte mjaft e reklamueshme. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN060617-01
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 76 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4015936844cb2bea

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total