Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

5,000 €

Magazina me qera ne Tirane

  • Adresa: Laprake
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/05/2017 11:15
  • Skadon për: 140 ditë, 11 orë
1
234

Përshkrim

Jepen dy magazina me qera brenda ne Tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 15 m2. Jane te rrethuara dhe te shtruara me beton. Ambientet kane nje oborr te madh qe mund te sherbeje per parkimin e mjeteve te ndryshme. Magazinat jane te pajisura me sistem kamerash, me ure dhe me vinca per transportin e peshave te renda. Ambjentet kane dhe roje per mirembajtjen e magazinave. Furnizimi me energji dhe uje i panderprere. Punimet restauruese merren persiper nga pronari.
Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 2.5 euro/m2

RK071016-02

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 2365 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 85857fcdb893f2bd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total