Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,000 €

Lucidatoro monotesta, banco fisso, COMANDULLI,

  • Adresa: shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0699698310
  • Postuar: 07/05/2018 08:12
lucidatoro Comandulli

Përshkrimi

Lucidatoro monotesta, banco fisso, COMANDULLI, lucidon mermere e granite drejt deri ne trashesine 300 mm dhe toro (te rrumbullakosur, gjysem te rrumbullaket) deri ne trashesine 120 mm, deri ne gjatesine 4000 mm, lucidon automatikisht, nderrim manual, 380 volt. Koka leviz me sistem hidraulik. Tavolina e rrotullueshme me sistem pneumatik per pesha te renda
0699698310

Nuk ka tag

178 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3025aecdac7f1551

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total