Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

LR HEALTH & BEAUTY kerkon BASHKEPUNETOR

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355673411109
  • Postuar: 01/01/2018 11:17
  • Skadon: 8 ditë, 3 orë
1-lr-health-beauty-systems-gmbh
24176695_173594340047371_7050777763304917632_n1-6rfsu-labels_lr_www_lr_aloevera_cosmetique_comlrnetwork-car-conceptIMG_5226

Përshkrimi

Kerkohen shitës dhe sipërmarrës për LR HEALTH & BEAUTY, një kompani gjermane që vepron në 28 vende.
LR HEALTH & BEAUTY,e pranishme në tregun ndërkombëtar për 30 vjet ofron mundësinë për të krijuar punë të pavarur në sektorin e bukurisë dhe kujdesit.
*40% kompensim financiar për çdo shitje direkte të produktit dhe bonuse nga korporata për të arritur objektivat.
*Kontrata si partner.
*Kompania e regjistruar ne QKR
*Të ardhura të shkëlqyera, mundësi karriere.
*Për të arritur objektivat, stmuj dhe makina nga kompania LR.
Nuk kërkohet asnjë aftësi specifike
Na kontaktoni ne adresat e mëposhtme nëse jeni të interesuar.

Facebook : https://www.facebook.com/lr.partner.127
Instagram : https://www.instagram.com/lr_official_partner/
WhatsApp/Viber : 00355673411109

Nuk ka tag

362 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 1215a4953962f3b9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total