Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

140,000 €

Lokal, Unaza e Re

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694271682
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 42 ditë, 18 orë
SAM_1170-1
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë lokal në zonën e Astirit. Sipërfaqe e bollshme dhe e organizuar shumë mirë. Disponon dhe një hapsirë e cila shërben si kënd lojrash për fëmijë. Lokali shitet i pajisur me të gjitha mobiljet dhe sendet e nevojshme për të nisur biznesin tuaj. Nuk ka qene i përdorur me parë. Ka dy tualete një për meshkuj dhe një për femra. Arredim i bukur me shije, dysheme e shtruar me parket. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

1774 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 75257d66a55d31d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total