Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,450 €

Lokal, tek Liceu Artistik

  • Adresa: tek Liceu Artistik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 70 ditë, 18 orë
13553259_10205732894356421_924040177_n_2
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në pozicion strategjik, buzë rruge, në një zone të preferuar pranë Liceut. Hapsirë e bollshme dhe organizim shumë i mirë për të zhvilluar biznesin tuaj. Biznesi ka punime shumë të mira, i investuar, me spote, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ambjenti në pjesën e përparme ka një verandë të shfrytëzueshme me një sipërfaqe prej 40 m2. Opsion ideal për të ngritur një lokal në zonë!

Nuk ka tag

757 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 93757d67e3e2ff3b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total