Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350,000 €

Lokal tek Brryli

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 70 ditë, 14 orë
14022378_1193824277326316_3610892264822462540_n-1 (1)
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar pranë Brrylit. Ambjent duplex me hyrje të dedikuar, me sipërfaqe të bollshme, përkatësisht 112 m2 kati i parë dhe 67 m2 kati i dytë. Biznesi aktualisht është në gjendje aktiviteti,i arreduar, totalisht i investuar, me spote, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash sigurie dhe fasadë xhami nga të dyja anët. Punime cilësore dhe organizim fantastik për të zhvilluar biznesin tuaj me klientelë të rregullt. Disponon dy tualete dhe mundësi parkimi përreth. Opsion ideal për investim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

1858 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55857d6834a023ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total