Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

76,000 €

Lokal Te Parku I Autobuzave

  • Adresa: Parku i Autiobuzave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 23 ditë, 18 orë
18049626_1293674107367985_1256982608_o
Lokal Te Parku I Autobuzave - Fotografia 1Lokal Te Parku I Autobuzave - Fotografia 2Lokal Te Parku I Autobuzave - Fotografia 3Lokal Te Parku I Autobuzave - Fotografia 4

Përshkrim

Shitet lokal ne nje zone shume te populluar te qytetit,tek Parku i Autobuzave,pas Policise Bashkiake.Ambjenti ka me nje siperfaqe te brendshme prej 38m2 ne katin 0,gjithashtu ka mundesi shfrytezimi perfekt te verandes. E gjithe pjesa ballore eshte fasade xhami dhe aktualisht biznesi eshte ne gjendje pune dhe shitet i mobiluar.Lokali disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund edhe te nderrohet edhe me nje apartament. Per ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 286 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 73658f88e1ed915f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total