Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400,000 €

Lokal, Sheshi WIlson

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Sheshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 42 ditë, 11 orë
13246385_1122411107800967_7272781267291638512_o_2
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë ambjent në një ndër zonat më të mira tek sheshi Willson. Biznesi është në gjendje aktiviteti,i areduar në mënyrë bashkohore,sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash sigurie.Investimi brenda eshte bashkohor edhe i gjithi me stilin Francez. Pozicion strategjik për zhvillimin e këtij biznesi e ben nje nga lokalet me te preferuar ne zone. Ambjenti ndodhet buze rruge perball postes.

Nuk ka tag

1847 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 63757d6738fa450b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total