Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Lokal, Sheshi Wilson

  • Adresa: Sheshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 70 ditë, 14 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në pozicion strategjik në Rrugen Abdyl Frashëri, Sheshi Willson. Ambjenti aktualisht është në gjendje aktiviteti. Ka mundësi shfrytëzimi dhe hapsirësë jashtë. Sistem kamerash dhe sigurie. Disponon dokumentacion te rregullt.

Nuk ka tag

1708 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 74257d677542209b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total