Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

200,000 €

Lokal, Rruga E Kavajës

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 36 ditë, 20 orë
15368716_12630719170_s4X2i
Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 1Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 2Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 3Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 4Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 5Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 6Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 7Lokal, Rruga E Kavajës - Fotografia 8

Përshkrim

Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të sigurt, Rruga e Kavajës. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe një verandë 30 m2. Aktualisht është në aktivitet. Lokali ka punime shumë të mira, i veshur me fasadë xhami, totalisht i investuar, me spote, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Është i areduar në mënyrë bashkohore dhe disponon një tualet . Lokacion ideal për të ngritur biznesin tuaj.Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 209 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 6958ef72e6de344

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total