Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,050 €

Lokal, Qyteti Studenti

  • Adresa: Qyteti Studenti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 42 ditë, 11 orë
13320994_10205399566983445_836222691_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet ne nje pozicion strategjik ne nje zone te frekuentuar dhe te preferuar prane Qytetit Studenti. Punime cilesore dhe organizim fantastik per te zhvilluar biznesin tuaj me klientele te rregullt. Tavane te punuara bukur me shume ndricim me drita led, aspirim dhe kondicionim, Sistem fonie i gatshem, kamera sigire. Kubature e rregullt. Opsion ideal per te ngritur nje lokal ne zone! Jepet me qera vetem per kontrata afatgjata 1 vjecare e me te shume. OKAZION !!! Dy muaj jane falas nga nje kontrate 1 vjecare, paguhen vetem 10 muaj.

Nuk ka tag

561 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14357d670e2c6900

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total