Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

lokal me qera prane Rr.Myslym Shyri

  • Adresa: Rr.Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/02/2017 14:43
  • Skadon për: 158 ditë, 23 orë
IMG_4564
IMG_4563Lokal M. Ulqinaku

Përshkrim

Jepet lokal me qera prane Rr. M. Shyri. Ambienti eshte me siperfaqe 200 m2 dhe eshte bosh. Ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe ka dalje ne rruge kryesore. Ne katin perdhes ka magazine rreth 50 m2 e aksesuar me hyrje dhe ne lokal.

Cmimi 1200 euro/muaj

www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook8Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 803 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 82257a086ee94a96

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar