Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Lokal, prane Cikrut

  • Adresa: prane Cirkut
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 72 ditë, 10 orë
13153275_238484863181526_1249855017_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojme ambjent ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, prane Cirkut. I investuar totalisht, i arreduar per lokal, ne gjendje te gatshme per te nisur pune, 40m2 kati poshte dhe 40m2 kati lart te lidhura nepermjet shkalleve te brendshme. Sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash dhe sigurie.

Nuk ka tag

443 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58957d66efddac69

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total