Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

70,000 €

Lokal per shitje

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Irfan Tomini
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 38 ditë, 11 orë
1
23 (2)

Përshkrim

Lokal per shitje ne Rr. Irfan Tomini. Ambienti ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, ne lokacion primar. Ka qene ne gjendje pune, ka funksionuar si lokal. Ka dy dalje dhe ndodhet ne nje zone mjaft te populluar.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 70.000 euro, i negociueshem.
MGJ271016-01
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1460 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 82358172421b67ea

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total