Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

Lokal per shitje

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Irfan Tomini
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 14/02/2017 13:05
  • Skadon për: 253 ditë, 1 orë
1
23 (2)

Përshkrim

Lokal per shitje ne Rr. Irfan Tomini. Ambienti ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, ne lokacion primar. Ka qene ne gjendje pune, ka funksionuar si lokal. Ka dy dalje dhe ndodhet ne nje zone mjaft te populluar.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 70.000 euro, i negociueshem.
MGJ271016-01
www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1297 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 82358172421b67ea

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar