Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Lokal per shitje Yzberisht

  • Adresa: Rruga "Thoma Haxhaj", Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682810777 - 0682018556
  • Postuar: 18/01/2018 19:24
  • Skadon: 54 ditë, 7 orë

Përshkrimi

Rruga “Thoma Haxhaj” Yzberisht shitet lokal me siperfaqe te shfrytezueshme 68 m2. Ka 2 banjo dhe oxhakun per furre buke. Cmimi 80.000 Euro – i diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit: Tel: 0682810777 Tel: 0682018556

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2305a58c16d8f866

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total