Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Lokal ne Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 70 ditë, 13 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara në qytetit, tek Rruga Gjin Bue Shpata, në Bllok. Është në aktivitet dhe shitet si biznes me vlere 12000 Euro. Lokali ka punime shumë të mira,totalisht i investuar, me spote, system chiller, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Është i areduar në mënyrë bashkohore dhe disponon dy tualete,. Lokacion ideal për të ngritur biznesin tuaj. Biznesi aktualisht eshte me qera me vleren 600 euro.

Nuk ka tag

2168 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65757d68086b4708

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total