Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Lokal, Myslym Shyri

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355685518113
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 32 ditë, 14 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në pozicion strategjik në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar tek Rruga Myslym Shyri.Ambjenti ndodhet në katin 0. Ka një sipërfaqe prej 70 m2 ambjent i brendshëm dhe 60 m2 verandë. Biznesi është në gjendje aktiviteti,i areduar në mënyrë bashkohore,sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash sigurie. Punime cilësore dhe organizim fantastik për të zhvilluar biznesin tuaj me klientelë të rregullt. Disponon dy tualete . Opsion ideal për investim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

349 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 806594ce87d97fff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total