Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

lokal me qera prane Rr.Myslym Shyri

  • Adresa: Rr.Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 19 ditë
IMG_4564
IMG_4563Lokal M. Ulqinaku

Përshkrimi

Jepet lokal me qera prane Rr. M. Shyri. Ambienti eshte me siperfaqe 200 m2 dhe eshte bosh. Ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe ka dalje ne rruge kryesore. Ne katin perdhes ka magazine rreth 50 m2 e aksesuar me hyrje dhe ne lokal.

Cmimi 1200 euro/muaj

www.homeplus.al

Nuk ka tag

1300 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 82257a086ee94a96

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total