Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

105,000 €

Lokal, Kongresi i Manastirit

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr Kongresi i Manastirit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 36 ditë, 19 orë
13493260_10205522369493431_666187643_o_2
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Lokali ndodhet në pozicion strategjik në një zonë të qetë dhe të preferuar pranë Gjimnazit Cajupi. Punime cilësore dhe organizim fantastik për të zhvilluar biznesin tuaj. Biznesi është në gjendje aktiviteti,i areduar në mënyrë bashkohore, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash sigurie, tavane të punuara bukur me shumë ndricim, në pjesën e përparme ka një verandë të bollshme. Ambjenti disponon gjithashtu edhe një magazinë për të vendosur pajisjet. Kubaturë e rregullt. Opsion ideal për të ngritur një lokal në zonë! Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

1727 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 36357d67a0a950ff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total